Zajęcia z Kardiologii rok 2020/21

Drodzy Studenci,
Rozpoczynamy zajęcia dla V roku Wydziału Lekarskiego w Klinice Kardiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Wewnętrznych 5 października 2020 r. o godz. 8.00. Cały 2-tygodniowy blok z chorób wewnętrznych (kardiologii) jest podzielona na dwie części. W pierwszym tygodniu odbywać się będą wyłącznie seminaria i wykłady, które prowadzone będą w sposób zdalny (szczegółowy wykaz zajęć w załączeniu). W drugim tygodniu bloku będą się odbywały wyłącznie ćwiczenia kliniczne prowadzone na terenie Kliniki. Rozpoczynają się one o godz. 9.00 i będą odbywały się do godz. 12.30 (9.00-10.30, przerwa, 11.00-12.30).
Zajęcia stacjonarne w klinice będą się odbywały z zachowaniem procedur epidemiologicznych. Prosimy, aby studenci posiadali na zmianę fartuch oraz spodnie oraz obuwie
Osobą odpowiedzialną za studentów jest Pan Doktor Włodzimierz Gierlak (adres mailowy - gierlak.w@wp.pl).
Do zobaczeni an zajęciach